Profil firmy


Od samého začátku byla firma profilována jako distributor materiálů pro zpracování skla a obalových technologií. Slovo “distributor” má zde zásadní význam a to proto, aby nás naši zákazníci viděli jako firmu, která je schopna nabídnout kompletní logistické služby.

Do roku 2006 jsme vstoupili se sloganem “QUEST FROM EAST TO WEST” ( volně přeloženo jako “výprava z východu na západ”), který se stal součástí firemního loga. Význam spočívá v objevování nových obchodních příležitostí mezi východem a západem bez ohledu na to, z které strany se k obchodu přiblížíme.
Ve starém a dnes již málo používaném anglickém slově QUEST spatřujeme též význam QUality (kvalita), Experiences (zkušenosti), Stability (stabilita) a Technology (technologie). To jsou atributy, kterými chceme přispívat k úspěchům našich zákazníků a obchodních partnerů a tím také k úspěchům svým.
 

DŮLEŽITÉ UDÁLOSTI LET 2005 a 2006

Přestože je naše firma stále řekněme v dětském věku, prošli jsme v letech 2005 a 2006 událostmi, které byly pro nás velmi důležité.

V září 2005 jsme začali pracovat společně s firmou CZECH BLADES, která je mnohaletým výrobcem ocelových čepelek v České republice na zajímavém projektu.Cílem byl vývoj a uvedení na trh konkurenčních čepelek, které by byly použitelné při výrobě bezpečnostního laminovaného skla. Po úspěšném dokončení projektu jsme se stali celosvětovým výhradním distributorem řezných ostří pro aplikace ve sklářském průmyslu.
Dále jsme začali úzce spolupracovat s firmou WIJHUIS INGENIEURSBUREAU B.V.B.A., která je předním dodavatelem brusných materiálů.

WIJHUIS INGENIEURSBUREAU B.V.B.A.
Belgium
 

 

Listopad 2005 pro nás znamenal založení partnerského obchodního zastoupení s firmou Shanghai Jing Meng Trade CO., LTD v Číně, což je velmi důležitý krok k úspěšnému působení v této zemi.

V březnu 2006 jsme se stali výhradním zástupcem společnosti Celceurop International Group, konkrétně divize Sobelpac SA pro trhy ve střední a východní Evropě.Naše partnerská firma je od roku 1960 výrobcem a distributorem balících strojů a obalových materiálů.


V červenci 2006 jsme navázali spolupráci s italskou firmou Messersi Packaging, která je výrobcem polyesterových a polypropylenových vázacích pásek a balících automatických strojů.

PŮSOBNOST V DALŠÍCH ZEMÍCH

Jak již bylo zmíněno výše, snažíme se být přítomni i v ostatních zemích světa. V současné době máme již obchodní partnery v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Rumunsku, Ukrajině, Pobaltských státech a Číně. Jsme stále na začátku cesty, ale pevně věříme v obchod bez geografických hranic. Je před námi ještě dlouhá cesta.Vytvořeno2013-01-17 21:34:27|Upraveno2013-01-19 13:12:28
East-west line, s.r.o. | Pražská 167 Žalany 417 63, okres Teplice |Czech Republic | Tel.: +420 417 530 380 | Fax: +420 417 530 016