Automatické páskovací stroje MESSERSI


KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB ČLÁNKY A ZAJÍMAVOSTI KONTAKTY

Horizontální automatický páskovací stroj OR60
Tento automatický páskovací stroj je vhodný pro horizontální páskování palet všech rozměrů bez pomoci operátora.Kvalita použitých dílů zaručuje vysokou spolehlivost a nízké náklady na údržbu. OR60 je vhodný automat pro všechny oblasti průmyslu vyžadující horizontální páskování. (Specifikace v PDF ke stažení )

Vertikální automatický páskovací stroj VR80
Tento automatický páskovací stroj je vhodný pro vertikální páskování palet všech rozměrů bez pomoci operátora a je možná jeho integrace do jakékoliv balící linky.Kvalita použitých dílů zaručuje vysokou spolehlivost a nízké náklady na údržbu. VR80 je vhodný automat pro všechny oblasti průmyslu vyžadující vertikální páskování. (Specifikace v PDF ke stažení )

Vertikální automatický páskovací stroj VR88
Tento automatický páskovací stroj je vhodný pro vertikální páskování palet všech rozměrů bez pomoci operátora a je možná jeho integrace do jakékoliv balící linky. Jedná se o automat s vysokým výkonem, a proto je vhodný pro zákazníky požadující vysokou kadenci balící linky.Kvalita použitých dílů zaručuje vysokou spolehlivost a nízké náklady na údržbu. VR88 je vhodný automat pro všechny oblasti průmyslu vyžadující vertikální páskování. (Specifikace v PDF ke stažení )

Automatický páskovací stroj s bočním svárem TL5
Tento stroj je vhodný pro páskovaní palet všech rozměrů.Páskovací hlava je v přímém kontaktu s páskovaným materiálem, což  zaručuje vemi dobré předepnutí pásky. Výsuvný bajonet umožňuje balení všech paletizovaných materiálů. (Specifikace v PDF ke stažení )

AV2 Automatický stroj na smršťovací PE fólii
AV2 automat, který je  vybaven 1 až 6 odvíjecími mechanismy (na každé straně) je vhodný pro palety všech rozměrů.Používá PE smršťovací fólii o tloušťce  od 50 do 160 mikronů. Stroj může být podle přání zákazníka vybaven zařízením, které umožňuje položení PE fólie na horní stranu palety a tím umožni kompletní zabalení materiálu. (Specifikace v PDF ke stažení )

KM65 Automatický stroj na smršťovací PE rukáv
KM65 je automatický stroj používající PE smršťovací rukáv. Je vhodný pro jakekoliv rozměry palet a dokonce umožňuje aby rozměry palet používané zákazníkem byly o různých rozměrech.Jedná se o velmi robustní a spolehlivý stroj. (Specifikace v PDF ke stažení )

SATURNO
Saturno je obalový stroj na PE fólii s kapcitou 140 palet za hodinu.Jedná se o spolehlivý a výkoný stroj. (Specifikace v PDF ke stažení )


Vytvořeno2013-01-20 00:07:57|Upraveno2013-01-23 22:05:32
East-west line, s.r.o. | Pražská 167 Žalany 417 63, okres Teplice |Czech Republic | Tel.: +420 417 530 380 | Fax: +420 417 530 016